Dahua IPC-HFW2449T-ZAS-IL-27135 4 Mpx kompaktná IP kamera
Kód: IPC-HFW2449T-ZAS-IL-27135
Neohodnotené
Na externom sklade
Detailné informácie
Podrobný popis
4 Mpx rozlíšenie 2688 x 1520 px, 1/2.9" CMOS, Objektív 2,7–13,5 mm, Snímkovanie: 2688 x 1520 px @ 1–20 fps, 2560 x 1440 px @ 1–25/30 fps, 0,006 lx @ F1.5 (Farba, 30 IRE), Uhol záberu H: 97°–28°, V: 52°–16°, D: 117°–32°, Funkcie pre kompenzáciu náročných svetelných podmienok: WDR 120 dB, 3DNR, BLC, HLC, AWB, AGC, ROI, Kompresia H.265 / Smart H.265+ / H.264 / Smart H.264+ / H.264B / M.264H / MJPEG (len sub stream), RTMP, Podpora Smart kodekov, IR prísvit 60 m a WL prísvit 60 m, Inteligentné funkcie: IVS (Ochrana perimetra), SMD, Smart Search, ONVIF kompatibilita, Slot pre SD kartu do 256 GB, Vstavaný mikrofón, Alarm I/O 1/1, Audio I/O 1/1, Pracovná teplota od -30 do +60 °C, Rozmery: 238,5 x 90,7 x 90,7 mm a hmotnosť 0,76 kg, Napájanie 12 V DC / PoE (802.3af) a spotreba max. 12,7 W, Krytie IP 67.
Príklady montáže
Montáž na stenu
Montáž na stĺp
Dodatočné parametre
Kategória: IP kamery
Hmotnosť: 0.95 kg
EAN: 6939554923562
Typ technológie: IP kamery
Typ produktu: Kamery
Výrobca: Dahua
Typ: IP kamera
Prostredie: Exteriérová
Konštrukcia: Kompaktná
Rozlíšenie: 4 Mpx
Napájanie: 12 V DC || PoE